2016-08-28 04:07
informacija
Informacija apie gimnazijos veiklą facebook paskyroje https://www.facebook.com/valanciausvarniai/ ir https://www.facebook.com/prezidenturavalancius/
Sveiki
Laisvos darbo vietos

INFORMACIJA APIE LAISVĄ PSICHOLOGO PAREIGYBĘ NUO 2016-09-01

Asmuo, siekiantis dirbti psichologu, turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo (Žin.,1991, Nr. 23-593; 2011, Nr. 38-1804) 19 straipsnyje nustatytus reikalavimus.

Asmuo priimamas dirbti atrankos būdu (pokalbis)

Kvalifikaciniai reikalavimai: psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro kvalifikaciniai laipsniai .

Darbo krūvis- 1 et.

Privalumas- darbo mokykloje patirtis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Gyvenimo aprašymą.

5. Psichologo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją .

7. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentai pateikiami adresu: Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, Dariaus ir Girėno g. 56, LT-88321 Varniai,Telšių raj.

Dokumentai pateikiami iki 2016-08-26 darbo laiko pabaigos asmeniškai, registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į pokalbį, kuris įvyks 2016-08-29. Pradžia 10.00 val.

Tel. (8 444) 47537, el. p. motval@takas.lt .

Sveikiname Sveikiname Sveikiname
SVEIKINAME mūsų gimnazijos 2000-2002 g.m. futbolo komandą birželio 13-14 dienomis Kaune Didžiąjame Lietuvos Golas 2016 finale iškovojusią fantastišką III -iąją vietą. Valio Varnių futbolui! Valio Varnių gimnazijai!
Kūno kultūros mokytojas Saulius Jogminas


Renginys

 

 

Saugaus eismo renginys Varniuose

Varnių miesto bendruomenė karu su partneriais- VšĮ Telšių regioniniu profesinio mokymo centru, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, Varnių seniūnija- dalyvauja konkurse „ Eismo saugumas bendruomenėse 2016“. Pagal konkurso nuostatus, bendruomenė turi organizuoti du saugaus eismo renginius. Gegužės 22 dieną VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre vyko pirmasis etapas- eismo taisyklių žinių patikrinimas.

Renginys prasidėjo paskaita apie eismo saugumą ir eismo taisyklių pakeitimus. Apie juos išsamiai papasakojo VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro saugaus eismo mokytojas Algimantas Mickus. Dėl kai kurių eismo taisyklių nuostatų pakeitimų tarp renginio dalyvių kilo karštos diskusijos, tačiau nuosekliai išsiaiškinus situaciją aistros nurimo ir bendruomenės nariai sėdo prie kompiuterių spręsti teorinių užduočių. Atlikus užduotį ir susumavus rezultatus paaiškėjo , kad geriausiai eismo taisykles išmano Martynas Mikalauskas kuris surinko 90% teisingų atsakymų.

Visi vieningai nutarė aktyviai sudalyvauti antroje konkurso dalyje, slalomo rungtyje ir išrinkti geriausią Varnių miesto vairuotoją. VĮ „ Telšių regiono keliai“ parūpino prizus renginio dalyviams.

Elena Bunkevičienė

Konferencija
Džiaugiamės, kad tęsiasi jau tradicija tapusios bendros Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos 2g klasių gimnazistų dviejų krikščioniškosios konferencijos. Viena dalis, jau trečius metus iš eilės, vyko Žemaičių vyskupystės muziejuje Varniuose. Dvi gimnazijos, pavadintos garbingų vyskupų vardais, ir dvi bendros konferencijos, kurias vienija vienas Asmuo ir vienas tikėjimas, kuriuo visi esame pakrikštyti. Konferencijoje dalyvavo svečiai: kanauninkai Domas Gatautas ir Jonas Petrauskis, muziejaus šeimininkai, gimnazijos direktorė Irena Peleckienė ir Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos pavaduotoja ugdymui Daiva Mizgerienė, lietuvių kalbos mokytojos ir moksleiviai. Konferenciją rengė ir vedė 1gb klasės mokiniai. Ačiū visiems dalyvavusiems, svečiams ir pranešėjams. Buvo ko pasimokyti, ką išgirsti.Žygis
Gimnazijos Naujienos

 Varnių jaunieji šauliai kovo 11-ąją paminėjo žygiu

 

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos jaunieji šauliai antrus metus iš eilės dalyvavo pažintiniame žygyje pėsčiomis po Varnių regioninį parką. Žygis skirtas Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dienai pažymėti.

Maršrutą mums padėjo sudėlioti Varnių regioninio parko vyr. specialistas Andrius Bajorūnas. O nueita buvo išties nemažai - bemaž 40 km. Žygis prasidėjo penktadienį 17 val. iškilminga rikiuote Varnių centre, po kurios pajudėjome Drobūkščių link. Sutemus pasiekėme pavojingiausią ir įdomiausią žygio atkarpą – 2,5 km. taką per pelkynus einant šalia Paršežerio Požerės link. Eiti šiuo taku tamsoje, pasišviečiant žibintuvėliu, buvo didelis iššūkis, reikalaujantis komandinio susikalbėjimo, bendradarbiavimo ir supratimo. Po šiltos nakvynės Požerės bendruomenės namuose iškeliavome istorijos pilno Medvėgalio kalno link. Oras buvo palankus, todėl užkopę nuo kalno galėjome įžvelgti tolumoje stūksančius Varnius. Papėdėje pailsėję, atgavę jėgas, pro šalia esančią Beržės gyvenvietę patraukėme Varnių link. Įdomu buvo tai, kad ryte išėjome su saule danguje, o paskutinius 10 km žygiavome sningant. Ypatingą valią ir ištvermę šiame žygyje parodė jauniausias mūsų būrio narys - 5 klasės mokinys Laurynas Sauseris. Varnius pasiekėme šeštadienio popietę gerai nusiteikę ir su didžiuliu pasitikėjimu žygiuodami ten iš kur ir pradėjome žygį t.y. centro link...

 

 

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos šaulių būrio vadas Saulius Jogminas

Projektas
Gimnazijos Naujienos


,,Bildung macht Schule" spalio 9-10d. mūsų gimnazijos mokiniai I. Lukša ir V.Kumžaitė  dalyvavo tarptautiniame Goethe's instituto projekte Rygoje.
Mokomosiose dirbtuvėse dalyvavo mokiniai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Visi turėjo puikią progą susipažinti su Rygos miestu, bendrauti vokiečių kalba bei susirasti naujų draugų.


Laimėtojai
Gimnazijos Naujienos

SVEIKINAME

2015 – 2016 m.m. Telšių rajono mokinių (amžius neribojamas) futbolo 8x8 pirmenybių

II vietos laimėtojus

Komandos sudėtis:

Gudauskas Eligijus ,Justinas Bagdonas, Žaluda OvidijuS
Danilevičius Eimantas,
Jukna Lukas, Mongirdas Eimantas, Talmantas Karolis,
Činskis Tadas,Lukas Dombrauskas

Kūno kultūros mokytojas Saulius Jogminas

Akimirkos iš projekto

projektas „Bildung macht Schule- Dein Stadtwiki online 2015“
Gimnazijos Naujienos

 

Rugsėjo 24-25 dienomis mūsų mokykloje vyksta Goethe‘s instituto vykdomo projekto „Bildung macht Schule- Dein Stadtwiki online 2015“ mokomosios dirbtuvės. Dalyviai- 7-4g klasių mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos. Mokomųjų dirbtuvių vadovas Aleksander Dera iš Vokietijos. Užsiėmimų metu mokomės rašyti tekstus internetui apie Varnius, mūsų mokyklą ir juos patalpinti Vikipedijoje. Gero darbo projekto dalyviams!

 

 

Gera žinia
Gimnazijos NaujienosRugpjūčio 28 dieną iš Vilniaus prezidentūros kiemelio į Varnius parriedėjo naujutėlis mokyklinis autobusas IVECO DAILY, kuris buvo paskirtas mūsų gimnazijai. Valio!!!Rugsėjo pirmosios akimirkosPrisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Narių Apklausa
Nėra apklausų.
Užkrauta per 0.19 sekundes 660,056 unikalūs lankytojai