Varžybos

Praūžė kasmetinės sportinės ir karinės varžybos Kariuomenės dienai pažymėti, kurios vyko Telšių RPMC (Varniuose). Jų metu mūsų komandoms pavyko pasiekti puikių rezultatų:
* Krepšinio 3×3 rungtyje laimėjome I-ąją vietą
* Šaudymo rungtyje laimėta aukšta II-oji vieta
* Virvės traukimo rungtyje laimėta III-ioji vieta
* Rankų lenkimo rungtyje laimėta IV-oji vieta

Šaudymo rungtyje asmeninėje įskaitoje Živilė Vėliūtė užėmė III-iąją vietą (30 taškų), Darius Serva – II-ąją vietą (46 taškai). Rankų lenkimo rungtyje Erika Opulskytė asmeninėje įskaitoje užėmė III-iąją vietą.

Sveikiname mūsų gimnazijos jaunuosius šaulius su puikiais pasiekimais, linkime nepamiršti lavinti ne tik protą, bet ir kūną, juk ne veltui Vydūnas yra pasakęs, kad „tik sveikame kūne būna sveika siela“.

 

6

img_7869

Būrio vadas Saulius Jogminas

 

Parašykite komentarą

Vardas
El. pašto adresas
Interneto puslapis