Amatų mugė

Gruodžio 8 dieną Mažeikių politechnikos mokykla organizavo amatų mugę „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“, kuri vyko „Eifelio“ prekybos centre. Šių metų mugės tikslas – ugdyti mokinių verslumą ir kūrybiškumą.
Į mugę buvo pakviesti Telšių, Šiaulių apskrities švietimo įstaigų mokiniai. Mūsų gimnazijos 8 – 2g klasių mokinių komanda bei VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokiniai atstovavo Telšių rajono švietimo įstaigas. Prekybos centro lankytojai turėjo progą įsigyti ekologiškus šeimos ūkio produktus, žolynų arbatos “LaiLyn”, kuriais prekiavo aštuntokai: Antanas Kleopas bei Ignas, o 2gb klasės atstovės Vanesa ir Urtė dalijosi integruoto ekonomikos technologijų projekto “Kiaulpienių šaknų kava” pagamintos produkcijos paslaptimis. Mugėje dalyvavę gimnazijos mokiniai gavo puikius komisijos įvertinimus už verslumą, inovatyvumą, darbštumą, o mokytojos džiaugiasi mokinių domėjimusi amatais,o mokiniai gautu pelnu.

Vardas
El. pašto adresas