Varnių jaunosios futbolininkės – Lietuvos mokyklų žaidynių finale

2017 metų vasario 3 – 4 dienomis Druskininkų sporto centro patalpose  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių, gimusių 2002 m. ir jaun., salės futbolo 5×5 finalinės varžybos.

Be mūsų gimnazijos į šį finalinį etapą pateko  Jonavos Neries pagrindinė mokykla, Kauno „Vyturio“ gimnazija ir Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija. Varžybos vyko vieno rato sistema, todėl pirmąją dieną komandos sužaidė po 2 rungtynes ir dar vienerios liko sužaisti antrąją dieną. Po pralaimėjimų prieš Vilnaus ir Kauno komandas rezultatais 1-5 ir 3-8, mūsų futbolininkės šeštadienį žaidė lemiamas varžybas dėl III vietos prieš Jonavos mergaičių komandą. Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo, priešingai – buvo laimėta 1-0 ir praleista dar keletas puikių progų rezultatą padidinti. Tačiau, kaip futbole sakoma: „neįspiri tu – įspiria tau“, antrojo kėlinio viduryje po sumaišties mūsų baudos aikštelėje varžovės rezultatą išlygino, o per likusį laiką gynyboje žaidusių jonaviškių „pramušti“ nebepavyko. Sužaistos rungtynės lygiosiomis buvo naudingos varžovėms, todėl mūsų merginos liko ketvirtos. Rodos apmaudu, tačiau prisiminus, kad prieš tai nugalėta rajone, po to zonoje, o prieš patekant į finalą ir tarpzoniniame etape (iš visos Lietuvos organizatorių teigimu dalyvavo apie 50 komandų) pasiektas rezultatas mūsų gimnazijai atrodo mažų mažiausiai įspūdingas. Pasiekti tokį rezultatą dirbant mokykloje, kurioje sporto salės dydis yra kiek didesnis nei tinklinio aikštelės išmatavimai, o žaidėjų fizinis ir techninis ruošimas yra mokytojo, o ne sporto mokyklos ar futbolo klubo trenerio veiklos rezultatas, yra džiuginantis ir motyvuojantis dirbti šia linkme ir ateityje.

 

IMG_8740

IMG_8692

IMG_8761

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Saulius Jogminas

Parašykite komentarą

Vardas
El. pašto adresas
Interneto puslapis