Varnių šauliai pabuvojo mokytojais Tverų mokiniams

Lapkričio 24 dieną Tverų gimnazijoje buvo suorganizuota pilietiškumo diena Lietuvos kariuomenės įkūrimo (lapkričio 23 d.) dienai pažymėti. Šį renginį pravesti buvome pakviesti mes – Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos jaunųjų šaulių būrys. Net 17 mūsų gimnazijos uniformuotų šaulių, pasiskirstę į grupes, tveriškiams mokiniams pravedė 5 skirtingus užsiėmimus, kurie truko nuo 9 val. ryto iki pietų. Užsiėmimų tikslas buvo supažindinti gimnazijos mokinius su Šaulių sąjunga, jos veiklomis, motyvuoti mokinius įsijungti į naujai besikuriantį Tverų gimnazijos jaunųjų šaulių būrį. Užsiėmų metu buvo mokoma rikiuotės statuto, taiklaus šaudymo iš pneumatinio ginklo, teorijos žinių apie Lietuvos šaulių sąjungą ir Lietuvos kariuomenę, propagandos ir informacinio karo apraiškų šiuolaikėje masinio informavimo priemonėse bei kitos komandinės rungtys ir estafetės sporto salėje.

Renginys praėjo puikiai, tveriškiai džiaugėsi įdomiai ir netradiciškai praleista diena mokykloje, o mes – galimybe vesti užsiėmimus mums patiems įdomia veikla. Tai geras tarpmokyklinio bendradarbiavimo pavyzdys, užsimezgus naujiems ryšiams atsisveikinant sutarta bendradarbiauti kituose mokyklų organizuojamuose renginiuose.

IIIg klasės mokinys, jaunasis šaulys Kiprijonas Ivinskis