„Šiluma letenėlėms“

Visoje Lietuvoje veikia paramos fondas „Lietuva – gyvūnams“, kurio tikslas yra remti Lietuvos gyvūnų prieglaudas bei siekti suteikti gerovę beglobiams gyvūnams.  Vienas iš pagrindinių tikslų yra mažinti beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje ir pasirūpinti tais, kurie neturi šeimininkų, bei nuolatinių namų. Šiemet buvo inicijuota  akcija pavadinimu „Šiluma letenėlėms“.

Lapkričio mėnesį Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos pradinukai ir priešmokyklinukai, antrus metus iš eilės, organizavo akciją „Šiluma letenėlėms“ mokyklos bendruomenei.  Visas surinktas pinigines aukas, maistą, pasiūtus gultukus perduosime „Telšių uodegėlės “ prieglaudai.

Nuoširdų AČIŪ tariame gimnazijos mokiniams, mokytojams ir tėveliams už gausias dovanas ir aukas.

20171128_093031

uodegele (2)