Mugė

Gruodžio 14 dieną Mažeikių politechnikos mokykla prekybos centre „Eifelis“ jau trečius metus organizavo amatų mugę „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“. Mugės tikslas – ugdyti mokinių verslumą, skatinti kūrybiškumą bei surasti pačius talentingiausius būsimuosius verslininkus.  Mugės dalyviai –Žemaitijos regiono švietimo įstaigų mokiniai ir organizacijų atstovai. Socialiniai partneriai – Mažeikių verslininkų asociacija ir VšĮ „Versli Lietuva“. Mugės dalyviai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: originalumą, kūrybiškumą, inovatyvumą, konkurencingumą, išskirtinumą, estetiškumą, verslumą. Mokyklos direktorė padėkojo visiems atvykusiems ir dalyvavusiems kuriant Kalėdų stebuklą kartu, aišku, apdovanojo ir nugalėtojus. Visos mugės dalyvių komandos apdovanotos padėkos raštais, o nugalėtojai ir specialiais rėmėjų prizais. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija nominaciją gavo už originalumą, nes buvo atvežusi kiaulpienių medaus, putinų bei šermukšnių uogienės, ožkų pieno produkcijos, vaškinių žvakių. Gimnazistai šventiniu renginiu patenkinti, o apdovanojimai pelnyti IG klasės mokinio Antano Kleopo Ivinskio. Pasiruošimas užėmė daug energijos ir laiko, bet mokiniams suteikė didelį pasitenkinimą, tad verslumo ugdymo svarba mokykloje tampa neginčijama.

100_3420Ekonomikos ir verslumo mokytoja I. Kačinauskaitė