Anglų kalbos konkursas

Kovo 14 dieną mūsų gimnazijoje įvyko regioninio Žemaitijos taisyklingos anglų kalbos rašybos konkurso (Spelling Bee) atrankinis etapas. Pageidaujantys dalyvauti II  ir III gimnazijos klasių mokiniai turėjo per savaitę išmokti taisyklingai rašyti komisijos atrinktus 200 žodžių. Konkurse dalyvavo šie mokiniai: Ovidijus Vasys, Beatričė Barauskaitė, Gražvydas Jukna ( II kl.)(mokyt. J.Balčiuvienė), Vanesa Petraitytė, Aistė Kuneikaitė, Justas Višpulskis, Kiprijonas Ivinskis ( III kl.)(mokyt. S.Trunovienė). Konkurso metu mokiniai turėjo taisyklingai parašyti 30 žodžių. Raštingiausiais anglų kalboje pasirodė šie gimnazistai: Vanesa Petraitytė (23 ž.), Ovidijus Vasys (22 ž.), Beatričė Barauskaitė (20 ž.). Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės finaliniame konkurse, kuris įvyks kovo 28 dieną Telšių r. savivaldybės salėje.