Anglų kalbos viktorina „ Brain quiz “

 

Kovo 21 dieną mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokinių komanda vyko į Telšių „Germanto“ progimnaziją, kur dalyvavo anglų kalbos viktorinoje „Brain Quiz“. Viktorinoje varžėsi 9 komandos po 6 mokinius. Mūsų gimnaziją atstovavo: Vilius Vasiliauskis 5kl., Mantvydas Gailius 7 kl., Bernardas Martinkus 7 kl., Klemensas Barauskas 8 kl., Aiva Nikitinaitė 8 kl.(mokyt. S.Trunovienė) ir Gabrielius Viknius 6 kl.(mokyt.J.Balčiuvienė). Mūsų komanda „ Smart Ravens “(„ Išmintingieji varnai “)prisistatė, atliko komandos šūkį ir susėdo atsakinėti į klausimus  apie Jungtinės Karalystės istoriją, kultūrą, literatūrą. Buvo smagu matyti taip draugiškai dirbančią komandą, kuri tarėsi dėl kiekvieno atsakymo. Po kiekvieno klausimų turo, išgirdę rezultatus, džiaugėsi ne tik komandos nariai ir mokytoja, bet ir palaikymo komanda: penktokai Tautvydas, Eimantas ir Evelina bei septintokai Eimantas ir Visanta.

Viktorina baigėsi mūsų komandos pergale – laimėjome 2 vietą, nuo 1-osios atsilikę tik 0,5 balo. Komanda buvo apdovanota diplomu ir šokoladais. Tiek komandos nariai, tiek ir sirgaliai patyrė daug gerų emocijų, visi buvo labai laimingi ir dalijosi įspūdžiais autobusiuke. Dėkojame mokytojai Sonatai už komandos paruošimą, mokytojai Elvyrai už „ varniukus “, vairuotojui už nuvežimą, o mūsų gimnazijos fotografui Erikui Vasiliauskiui už įamžintas smagias viktorinos akimirkas.

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC