Konferencija „Noriu žinoti“

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet sulaukėme draugiško kvietimo į Kelmės „Kražantės“ progimnaziją, kur vyko pradinių klasių mokinių konferencija „Noriu žinoti“.

Pirmokėliai Gintaras ir Irūna, bei jų vyresnieji draugai Emilija, Matas ir Gabija pristatė pranešimą tema „Pirmieji žingsniai į gamtos pasaulį“. Pasakojo apie tai, kad siekdami pamilti viską kas gyva, susipažinti su mus supančia aplinka, lanko Varnių regioninio parko Gamtos mokykloje neformaliojo švietimo programas ,,Gamtos tyrėjai“ ir ,,Jaunieji reindžeriai“ . Skaidrėse rodė ką veikia per užsiėmimus, kaip mokosi  pažinti gamtą. Būrelio „Iš močiutės skrynios“ vaikai : Austėja ,Oskaras, dvi Emilijos, Greta ir Ieva skambia žemaitiška ruoda skaitė pranešimą tema „Apl ī nk žemaitiu ruoda“. Vaikai  konferencijos dalyvius sužavėjo iš senelių, tėvelių paveldėta sodria  kalba. Traukė žemaitišką dainą ir pamokė mūsų krašto vaikų žaidimą. Konferencijos metu vaikai galėjo susipažinti su keturkojais svečiais iš Klaipėdos, dresiruotais  šunimis  – Maltos ordino pagalbininkais, bei jų šeimininkėmis. Grupinių užsiėmimų metu visi vaikai pasidarė po suvenyrą. Vaikus konferencijai ruošė mokytojos Virginija, Edita ir  Vaida.

20180405_133658

20180405_133350