Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 mūsų gimnazija minėjo Europos kalbų dieną netradiciniu būdu – mokykloje vyko praktinės – pažintinės veiklos diena. Mokiniams nereikėjo neštis vadovėlių į mokyklą – jie kūrė, žaidė, vaidino įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Pradinių klasių mokiniai, žaisdami žaidimus, mokėsi spalvų ir kūno dalių pavadinimų, o kai kurie netgi išmoko skaičiuoklių rusų ir anglų kalbomis. 5-okai dalyvavo protų mūšyje, kuris vadinosi „Kalbos atrakina bet kurias duris“, ir kartu su 6-okais bei 7-okais dalyvavo projekte „Europos šalių vėliavos.“  6-okai ir 7-okai mokėsi skaičiuoti užsienio kalbomis per matematikos pamokas, 6-okai dalyvavo projekte „Baltijos jūros taršos šaltiniai“ per biologijos pamoką, bei kartu su 7-okais ir 8-okais kūrė Varnių žemėlapį per lietuvių kalbos pamoką. 7-okai dar spėjo pažaisti ir Europos tautų žaidimų, bei pasimokyti skaičiuočių užsienio kalbomis per kūno kultūros pamoką. 8-okai ir 1-okai gimnazistai dalyvavo viktorinoje „Mūsų bendros šaknys“, bei anglų kalbos projekto „Virtuali kelionė į Londoną“ pristatyme, kurį aktų salėje pristatė 2-okai gimnazistai. 1-okai ir 2-okai gimnazistai taip pat dalyvavo kurdami „Kalbų medį“ per istorijos pamokas. 3-ios gimnazijos klasės mokiniai kūrė eilėraščius apie informatiką, mokėsi prancūzų kalbos per lietuvių kalbos pamoką, bei išmoko naują anglišką dainą per muzikos pamoką. 4-okai gimnazistai kūrė eilėraščius apie fiziką, kartu su 2-os gimnazijos klasės mokiniais dalyvavo viktorinoje „Viskas apie kalbą“ per lietuvių kalbos pamoką, bei mokėsi dainuoti angliškai.

Visas nuveiktas veiklas mokiniai pristatė baigiamajame renginyje. Mokiniai dalijosi dienos įspūdžiais, teigiamomis emocijomis, teigdami, kad lauks daugiau tokių įdomių mokslo dienų.

Ek.d3

Ek.d.2(1)