Sveikatos diena

Lapkričio 20 dieną gimnazijoje paskyrėme savo sveikatos stiprinimui ir žinių apie sveikatą gilinimui. Kadangi sveikata nėra vien tik ligų nebuvimas, skyrėme dėmesį įvairiapusei žmogaus gerovei, tiek fizinei, tiek psichologinei. Šią dieną pradinių klasių mokiniai darė mankštą ir mokėsi, kaip taisyklingai valytis dantukus. Vyresniųjų klasių mokiniai atliko daug įvairių tyrimų: Ar pakankamai miegu? Ar esu ištvermingas/-a? Kokie fiziniai ir cheminiai veiksniai lemia mūsų sveikatą? Koks mano temperamentas? Taip pat mokiniai pagamino labai informatyvią sveikatos piramidę apie žmogui būtiną judėjimą, maitinimąsi ir emocinę gerovę.

Šią dieną III klasės mokiniai mokė jaunesnius, kaip ugdyti sveikus įpročius ir kaip atlikti pirmąją pagalbą, o vyriausieji ketvirtokai gimnazistai stiprino savo emocinę sveikatą išbandydami meno terapiją. Po visų užsiėmimų mokiniai gamino sveikus užkandžius ir visur pakvipo apelsinais. Tuomet visi susitikome aptarti, ko išmokome, ir išskubėjome namo, atrodo, tokie truputėlį linksmesni ir sveikesni.

Esame labai dėkingi už užsiėmimus psichologei psichoterapeutei Ingai Motuzaitei, kirpėjai Sandrai Cibulskienei ir kosmetologei Neringai Žaludienei.