„Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos II klasės gimnazistai vyko į amatų mugę „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“, kuri tradiciškai rengiama Mažeikiuose prekybos centre „Eifelis“. Šiemet mugė buvo tarptautinė, nes joje dalyvavo mokinių iš Latvijos. Mugėje šurmuliavo 27 dalyvių komandos, kurios rodė meistriškumą, reklamavo savo mokyklų amatų įvairovę: ekologišką produkciją, papuošalus, įvairius skanumynus, o lankytojai stebėjosi mokinių išmone, grožėjosi, stebėjosi, rinkosi, pirko. Dalyvių komandas vertino kompetentinga komisija ir skyrė nominacijas. Inovatyviausia išrinkta Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda „Gaudkalnio kitoks ūkis“, sulaukė pasisekimo ir „Kiaulpienių šaknų kava“, „Lai Lyn“ ekologiška arbata, stiklo papuošalai, imbieriniai skanumynai. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, o laimėtojai – puikiais prizais.

Dažnai pabrėžiama, kad ugdymo aplinkoje verslumas yra viena iš šiuolaikiniam mokiniui svarbių kompetencijų, būtina ugdyti gebėjimą sukurti savo idėją, nusistatyti tikslus, juos įgyvendinti, bendradarbiauti. Siekdami šio tikslo II klasės gimnazistai praktiškai taikė ekonomikos ir verslumo žinias, o prie idėjų įgyvendinimo prisidėjo gimnazijos ekonomikos ir verslumo, technologijų mokytojos, Direktorė bei Varnių miesto seniūnas.

20181211_142140