Išvyka

Vasario 28d. priešmokyklinės grupės ugdytiniai su mokytojomis vyko į Telšių odontologijos kliniką „PH Dental”. Atvykusius į kliniką vaikus maloniai pasitiko odontologė. Ji supažindino su aplinka, odontologijos darbo priemonėmis. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip valomi dantukai specialiu šepetėliu. Už aktyvų dalyvavimą kiekvienas priešmokyklinukas gavo dovanėlę. Tuo išvyka nesibaigė – vaikai keliavo Masčio ežero pakrante, aplankė žaidimų aikšteles.

Šeimų sporto šventė 2019

Kovo 1-os dienos vakare gimnazijos sporto salėje įvyko jau trečioji Šeimų sporto šventė. Tėveliai, mamytės, broliai ir sesutės, ir net močiutė – visi penktadienio vakarą atvyko pasportuoti drauge, nes tai suteikia ne tik džiaugsmą ir geras emocijas, bet ir sveikatingumą, fizinį aktyvumą. Kasmet dalyvių atvyksta vis daugiau, o šiemet užsiregistravo net 18 komandų ir iš […]