Šeimų sporto šventė 2019

Kovo 1-os dienos vakare gimnazijos sporto salėje įvyko jau trečioji Šeimų sporto šventė. Tėveliai, mamytės, broliai ir sesutės, ir net močiutė – visi penktadienio vakarą atvyko pasportuoti drauge, nes tai suteikia ne tik džiaugsmą ir geras emocijas, bet ir sveikatingumą, fizinį aktyvumą. Kasmet dalyvių atvyksta vis daugiau, o šiemet užsiregistravo net 18 komandų ir iš viso priskaičiavom apie 60 žmonių.
Kol vieni rungtyniavo sporto salėje, kiti bėgiojo orientaciniame žaidime po visą mokyklą stengdamiesi kuo greičiau surasti punktus ir juos atsižymėti kortelėje. O estafetės sporto salėje buvo labai įvairios: nuo krabų ir vorų iki ledo ritulio, nuo riedulių iki stalo teniso slalomo ir pan. Koks didelis žiūrovų palaikymas buvo mūsų mažiausiems dalyviams, kai jie iš visų savo jėgų stengėsi pasiekti rungties finišą…
Tas keletas valandų, praleistų šventėje, netruko prabėgti.
Visos komandos už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje buvo apdovanotos skaniais prizais, o nugalėtojų trejetas – atminimo medaliais. Prizus įsteigė Varnių miesto sporto klubas „Spigins“, pirmininkas Saulius Jogminas. Kompetentingai sekretorių komisijai, sudarytai iš pradinių klasių mokytojų Kazytės Jokūbauskienės ir Virginijos Junkurienės (ačiū joms už pagalbą), susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo, kad 3-iąją vietą laimėjo Servų komanda, 2-ąją – Jogminų šeima, o 1-ąją vietą šiais metais iškovojo Zybartų giminės komanda.
Šaunuoliai visi, ir medalių laimėtojai, ir kiti dalyviai, už tai, kad suradot laiko ir noro atvykti pasportuoti Šeimų sporto šventėje 2019. Todėl drąsiai tariu: Iki pasimatymo kitais metais!!!

Gimnazijos kūno kultūros mokytojas – Saulius Jogminas