Telšių r. moksleivių fotografijų paroda-konkursas „Kalvotoji Žemaitija“

Antrus metus rajono geografijos mokytojų metodinis ratelis įgyvendina gražią iniciatyvą. Šiais mokslo metais – Telšių r. moksleivių fotografijų parodą-konkursą „Kalvotoji Žemaitija“, skirtą Žemaitijos ir vietovardžių metams. Parodai darbus pateikė keturi gimnazijos moksleiviai: E. Vasiliauskis III kl., G. Juškevičiūtė II kl., H. Laurinavičiūtė 8 kl. ir K. Kuzavaitė 8 kl.

Į parodos atidarymą susirinkę dalyviai ir svečiai išrinko jiems labiausiai patikusias nuotraukas, kurių autoriai buvo apdovanoti geografijos mokytojų įsteigtais prizais. Pagrindiniu prizu – galimybe nuotrauką atsispausdinti ant drobės – apdovanotas J. Lygnugaris (Telšių „Džiugo“ gimnazija). Geografijos kalendorius už gražiausią nuotrauką įteiktas K. Kuzavaitei (Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, „Tyro vandens paslaptis“).

„Fotoeros“ kolektyvą atstovavęs fotografas M. Normantas specialiu prizu apdovanojo G. Gintalaitę (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija).

Dalyvio pažymėjimai įteikti visiems parodos nuotraukų dalyviams. Telšių ŠC metodininkė A. Kleivienė pasidžiaugė ne tik moksleivių gražiais darbais, bet ir geografijos mokytojų bendradarbiavimu su mokiniais ir kitų dalykų mokytojais.

Paroda „Kalvotoji Žemaitija“ veiks Telšių švietimo centre (S. Daukanto g. 35) visą spalio mėnesį.

20190927_140930

20190927_141324