Svarbu…

Informuojame, kad po pirminių serologinių COVID-19 tyrimų, kurie aptinka IgM, IgG klasių virusui specifinius antikūnus, trys gimnazijos darbuotojai (5 proc. visų darbuotojų) turės atlikti papildomą patikslinantį Covid-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės, kuris parodo, ar žmogus šiuo metu serga Covid-19. Kol rezultatai paaiškės, darbuotojai veiklą vykdys nuotoliniu būdu. Mokiniams bus pranešta apie pamokų pakeitimus prieš pamoką. Prieš tyrimą ir po darbuotojai jautėsi/jaučiasi gerai, Covid 19 simptomų nejaučia, bet pagal taisykles turi būti saviizoliacijoje, kol paaiškės patikslinamojo tyrimo rezultatai. Šis laikotarpis kol kas nustatytas iki 2020-09-16 d. 15 val. Apie tolimesnę eigą bus informuota. Primename svarbiausias taisykles mokykloje: ne savo sektoriuje nešioti kaukes, plauti ir dezinfekuoti rankas, vengti nebūtinų kontaktų, apie savijautos pokyčius konsultuotis su šeimos gydytoju.” 2020-09-16 dieną pamokos vyks įprastai.