Šią vasarą mūsų gimnazijos mokiniai galėjo dalyvauti VšĮ Kalbų ir kultūrų lizdelis už partnerystę.

Liepos 26 – rugpjūčio 1 d. Paršežerio stovyklavietėje vyko anglų kalbos stovykla. ⛺️
Kiekvienas stovyklos dalyvis tapo išskirtinės Hogvartso mokyklos mokiniu, kurioje laukė daug nuotykių ir integruotas gamtamokslinis, matematinis, užsienio kalbos ugdymas. 🇬🇧🌿🔢
Paauglio burtininko Harry personažas pasirinktas norint paskatinti vaikus nebijoti kelti didelių tikslų, susidoroti su kliūtimis, kurios gali atsirasti pavyzdžiui dėl nedėkingos gyvenamosios vietos, prastų santykių su aplinka ar aplinkiniais ir drąsinti vaikus pasinerti į mokslo pasaulį. 🪄
Mokiniai stovykloje dalyvavo nedidelėmis grupėmis. 👥 Grupės buvo sudarytos iš skirtingų mokyklų mokinių, kurių iš viso stovykloje dalyvavo aštuonios:
🏫 Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija,
🏫Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija,
🏫Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija,
🏫Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija,
🏫 Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija,
🏫 Žadvainių pagrindinė mokykla,
🏫 Rietavo sav. Tverų gimnazija,
🏫 Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija.
Kiekvieną dieną grupių laukė skirtingi iššūkiai ir išbandymai (žygiai, tyrimai, eksperimentai, aplinkos pažinimas, strateginiai žaidimai) ir viskas vyko integruojant anglų kalbos ugdymą.
qwad·
Su nekantrumu dalijamės VšĮ „Kalbų ir kultūrų lizdelis” 2021 m. vasaros stovyklų sezono akimirkomis, įamžintomis trumpame video.
Ačiū rėmėjams, visiems partneriams, vaikų tėveliams, dalyviams, vadovėms ir savanorėms🙏.
Gera prisiminti 🥰