Miego diena

Miego diena Kiekvienais metais penktadienį prieš pavasario lygiadienį daugelyje Europos šalių minima tarptautinė miego diena. Šiandien penktos klasės mokinių iniciatyva Varnių M.Valančiaus gimnazijoje taip pat minėjome miego dieną. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į miego svarbą. Mokinių apranga atitiko šios dienos temą – pasiruošimą miegui (šlepetės, chalatai, pižamos ir pan.). Miegas yra sudėtingas procesas, kurį veikia daugybė dalykų įskaitant ir psichologinę būseną bei fizinę sveikatą. Penktokai šiandien dalijo skrajutes su informacija, kas svarbu norint gerai išsimiegoti. Šios dienos paminėjimu norėjome padėti mokiniams suprasti, kad nepakankamai miegantiems žmonėms silpnėja atmintis, suvokimo ir pažinimo gebėjimai, trukdantys jiems mokytis ir įsisavinti naujas žinias. Pertraukų metu įkurtose poilsio zonose penktokai leido ramią muziką, žaidė įvairius stalo žaidimus ir kvietė visus mokinius prisijungti prie jų organizuojamos veiklos. Taigi, miegokite, miegokite ir darkart miegokite! Svarbiausia – pakankamai, sveikai ir patogiai!

275789668_439791197941212_1982462877069209084_n