Paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis… Gegužės 26 dieną Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje paskutinis skambutis šiemet skambėjo trylikai abiturientų, kuriuos į gimnazijos salę po paskutinės pamokos atlydėjo 1- os klasės mokinukai. Drebėjo abiturientų širdys dalyvaujant paskutinėje auklėtojos dėstomoje pamokoje, jaudinosi klausydami gimnazijos direktoriaus, mokytojų, tėvų ir kitų svečių sveikinimų. Dvylika mokslo metų šiuos mokinius lydėjo mokyklinis skambutis. Linksmas, įsakmus jo skambesys tapo kasdieninio gyvenimo dalimi, tokia pat tikra, kaip paukščių čiulbėjimas, vėjo ūžimas, kaip linksma pavasario dainelė. Tačiau viskas turi savo pradžią ir savo pabaigą. Mokyklinis skambutis trylikai abiturientų nuaidėjo paskutinį kartą, todėl su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais sveikiname visus, pradedančius naują gyvenimo etapą.

283493910_1070472006880210_2033958921978727030_n

Sveikiname abiturientus paskutinio mokyklinio skambučio proga! Linkime sėkmės egzaminuose!