KOMISIJOS IR DARBO GRUPĖS

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

2022 m. rugpjūčio  31 d. direktoriaus įsakymu Nr.V-146  patvirtinta  komisijos sudėtis:

  1. Živilė Šiaudvytienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui, komisijos pirmininkė;
  2. Indrė Kuprijanovienė – pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, komisijos pirmininkės pavaduotoja.
  3. Rita Toleikienė – spec. pedagogė, komisijos sekretorė;
  4. Vilma Jankauskaitė – vyr. socialinė pedagogė;
  5. Neringa Vasiliauskienė – vyr. logopedė;
  6. Renata Jagminienė – psichologė;
  7. Elvyra Suokienė – rusų kalbos ir žmogaus saugos  mokytoja metodininkė;
  8. Ignė Petrulevičiūtė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
  9. Rasa Baginskienė – lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja.

UGDYMO PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ

2021 m. gruodžio 1 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr.V-204 sudaryta darbo grupė:

  1. Živilė Šiaudvytienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui, darbo grupės vadovė;
  2. Giedrė Bajorūnienė – pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė;
  3. Reda Vaitkienė – pradinių klasių vyr. mokytoja;
  4. Ilona Bartašienė – rusų kalbos vyr. mokytoja;
  5. Sonata Trunovienė – anglų kalbos vyr. mokytoja;
  6. Irma Kolyčienė- tėvų atstovė;
  7. Ernesta Želvytė -III g klasės mokinė.

STRATEGINIO PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ

2021 m. gruodžio 1 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr.V-205 sudaryta darbo grupė 2022–2024 metų strateginio plano projektui parengti:

  1. Egidijus Stonys – gimnazijos direktorius, darbo grupės vadovas
  2. Sauliu Jogminas – pavaduotojas ūkio reikalams;
  3. Živilė Šiaudvytienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui;
  4. Giedrė Bajorūnienė – pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė;
  5. Remigijus Tamaševičius – fizikos vyr. mokytojas;
  6. Teresė Bagdonienė – pradinių klasių vyr. mokytoja;
  7. Roma Vaišienė – matematikos vyr. mokytoja;
  8. Rasa Baginskienė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja;
  9. Eimantas Sabaliauskas – III g. klasės mokinys;
  10. Irena Kačinauskaitė – klasės auklėtojų metodinės grupės vadovė;
  11. Renata Jagminienė – psichologė;
  12. Reda Vaitkevičė – tėvų atstovė.