VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
2023 m. rugpjūčio 31 d. direktoriaus įsakymu Nr.V-181 patvirtinta komisijos sudėtis:
- Danguolė Būdienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui, komisijos pirmininkė;
- Irma Kolyčienė- pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, komisijos pirmininkės pavaduotoja.
- Rita Toleikienė – spec. pedagogė, komisijos sekretorė;
- Vilma Jankauskaitė – vyr. socialinė pedagogė;
- Neringa Vasiliauskienė – vyr. logopedė;
- Loreta Gedminienė – vyr. mokytoja
- Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
- Rasa Baginskienė – lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja.
UGDYMO PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ
2021 m. gruodžio 1 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr.V-204 sudaryta darbo grupė:
- Danguolė Būdienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui, darbo grupės vadovė;
- Giedrė Bajorūnienė – pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė;
- Reda Vaitkienė – pradinių klasių vyr. mokytoja;
- Ilona Bartašienė – rusų kalbos vyr. mokytoja;
- Sonata Trunovienė – anglų kalbos vyr. mokytoja;
- Irma Kolyčienė- tėvų atstovė;
- E. Ž. – III g klasės mokinė.
STRATEGINIO PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ
2021 m. gruodžio 1 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr.V-205 sudaryta darbo grupė 2022–2024 metų strateginio plano projektui parengti:
- Egidijus Stonys – gimnazijos direktorius, darbo grupės vadovas
- Sauliu Jogminas – pavaduotojas ūkio reikalams;
- Danguolė Būdienė – pavaduotoja pradiniam, pagrindiniam ir viduriniam ugdymui;
- Giedrė Bajorūnienė – pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė;
- Remigijus Tamaševičius – fizikos vyr. mokytojas;
- Teresė Bagdonienė – pradinių klasių vyr. mokytoja;
- Roma Vaišienė – matematikos vyr. mokytoja;
- Rasa Baginskienė – lietuvių kalbos vyr. mokytoja;
- E.S. – III g. klasės mokinys;
- Irena Kačinauskaitė – klasės auklėtojų metodinės grupės vadovė;
- Renata Jagminienė – psichologė;
- Reda Vaitkevičė – tėvų atstovė.
MOKYKLOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO DARBO GRUPĖ 2022 m. rugsėjo 19 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr.V-158a sudaryta darbo grupė. Koordinatorė – Danguolė Būdienė , direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
- Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo nariai:
- Danguolė Būdienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
- Irma Kolyčienė, pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, komisijos pirmininkės pavaduotoja;
- Bendrojo ugdymo nariai:
- Loreta Gedminienė, matematikos vyr. mokytoja;
- Lijana Hirzel, tikybos mokytoja metodininkė;
- Ilona Bartašienė, rusų kalbos vyr. mokytoja;
- Roma Vaišienė, matematikos vyr. mokytoja.