PARAMA

Dėl 2% GPM paramos

Nuoširdžiai dėkojame už paramą gimnazijai, kurią Jūs suteikiate skirdami 2% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos.  Kviečiame  gimnazijos bendruomenės narius- mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus , buvusius mokinius  bei visus geros valios žmones pasinaudoti proga  paremti mūsų gimnaziją. Skirtą paramą – 2 % gyventojo pajamų mokesčio už 2018 m., panaudosime  mokinių ugdymosi aplinkoms, gimnazijos įvaizdžiui gerinti. 2019 m. mokykla minės gimnazijos 75-metį ir pirmos mokyklos Varniuose 550 metų paminėjimo sukaktį. Jūsų parama būtų gražus indėlis į jubiliejinių renginių pasiruošimą.

Jeigu norite 2 proc. skirti elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę arba paspaudę čia:

(Jei norite pildyti savo kompiuteryje, tai  kompiuteryje turi būti instaliuota speciali  dokumentų pildymo programa ABBYY eFormFiller bei ruošinys FR0512.)

Jeigu norite 2 proc. skirti ne elektroniniu būdu:

1. Atsispausdinkite prašymo FR0512 formą, užpildykite ir pasirašykite.
  2. Išsiųskite paštu arba nuneškite į Telšių apskrities VMI iki  2018 gegužės 1d. už 2017 metus. (Birutės g. 5a, Telšiai).

Prašymui užpildyti reikalingi duomenys:

Gimnazijos kodas – 190557473

Paramos gavėjas: Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija.

Dariaus ir Girėno g. 56, Varniai, Telšių raj.

Jeigu iškilo klausimų paskambinkite tel. (8 444) 47 537 į gimnaziją arba VMI prie FM Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Jūsų supratimas ir parama – mums nepaprastai svarbūs, todėl nuoširdžiai prašome  2 proc. nuo GPM sumos paskirti mūsų gimnazijai.

Nuoširdus ačiū!

Pagarbiai