PARAMA

Dėl 2% GPM paramos

Nuoširdžiai dėkojame už paramą gimnazijai, kurią Jūs suteikėte skirdami 2% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos.  Kviečiame  gimnazijos bendruomenės narius- mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus, buvusius mokinius  bei visus geros valios žmones pasinaudoti proga  paremti mūsų gimnaziją. Skirtą paramą – 2 % gyventojo pajamų mokesčio už 2018 m., panaudojome  mokinių ugdymosi aplinkoms, gimnazijos įvaizdžiui gerinti. 2019 m. mokykla minėjo gimnazijos 75-metį ir pirmos mokyklos Varniuose 550 metų paminėjimo sukaktį. Jūsų parama buvo gražus indėlis į jubiliejinių renginių pasiruošimą. Ačiū Jums!

Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).
Gyventojų kasmet pajamų mokesčiu skiriamos pajamų mokesčio dalys pasikeitė sujungus darbdavio ir darbuotojo mokamas GPM bei socialinio draudimo įmokas, dirbančių asmenų darbo užmokestis „ant popieriaus“ padidintas 1,289 karto.
Gyventojai ir toliau galės skirti pajamų mokesčio dalį už 2019 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius. Taigi, gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama penkis mokestinius laikotarpius.
Jeigu anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodėte norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Prašymui užpildyti reikalingi duomenys:

Gimnazijos kodas – 190557473

Paramos gavėjas: Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija.

Dariaus ir Girėno g. 56, Varniai, Telšių raj.

Jeigu iškilo klausimų paskambinkite tel. (8 444) 47 537 į gimnaziją arba VMI prie FM Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Nuoširdus ačiū!

Pagarbiai