LAISVOS DARBO VIETOS

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V – 1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiama informacija apie laisvą priešmokyklinio ugdymo pedagogo pareigybę nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje.

Darbo krūvis – 0,61 etato.

Darbo sutartis – terminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikacija.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje).

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai arba siunčia registruotu laišku ar elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami elektroniniu paštu motvalgimnazija@gmail.com  arba adresu :

Dariaus ir Girėno  g. 56, LT-88321 Varniai, Telšių raj. iki rugpjūčio 16 d.

Numatoma atrankos data – 2017 m. rugpjūčio 17 d., 9.00 val.

Informacija teikiama: el. p. motvalgimnazija@gmail.com  , tel. 8-444-47537.