Regioninė mokinių konferencija „Sveika aplinka – sveikas aš“

Džiugu, kad kasmet Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija pavasarį pasitinka, surengdami regioninę mokinių prevencinę konferenciją „Sveika aplinka – sveikas aš“.

Konferencijos tikslai:

1. plėtoti mokyklų bendradarbiavimą;

2. skatinti mokinių domėjimąsi supančia aplinka, darbo grupėse kultūrą ir kritinį mąstymą.

Konferencija prasidėjo gimnazijos fleitininkių atliktu kūriniu. Konferencijos metu išgirdome nemažai dėmesio vertų pranešimų. Pristatau pranešimų temas, kuriuos skaitė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazistai: vienas iš geriausių pristatymų „Emocinis smurtas internetinėje erdvėje“, sekantis pranešimas „Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos vaikų piešinių analizės tyrimas“, susidomėjimą sukėlęs pranešimas „Nitratų, nitritų, fosfatų ir amonio jonų kiekis pirktose daržovėse“ ir „I g klasės mokinių fizinės ištvermės tyrimas“. Pristatau svečių iš Telšių Džiugo gimnazijos pranešimų temas: „Cukraus poveikis sveikatai“, „Kiek kavos gerti sveika“. Svečiai iš Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos pristatė pranešimą: „Tyla ir triukšmas mokykloje“.

Pertraukos metu sportuoti kvietė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, antros klasės mokiniai, kurie šiuo metu dalyvauja konkurse „Sveikiausi mokine par vėsa rajuona“, džiaugiamės antrokų pasirodymu.

Konferenciją puošė mokinių paruošti įdomūs ir išsamūs stendiniai pranešimai: „Augalų reakcija į įžeidžiančius ir pagiriančius žodžius“, „Nerimas mokyklos bendruomenėje“, „Fizinis aktyvumas“ bei „Vandens įtaka sveikatai“, visi stendiniai pranešimai paruošti Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinių. Džiaugiamės dalyviais, visi pranešimai verti dėmesio bei kviečiame konferencijoje dalyvauti ir kitais metais.

Padėkos raštus ir dovanas įsteigė Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, dėkojame jiems.

20190409_100753

20190409_120019