Pilietiškumas

Augo augo ir užaugo mūsų Varnių M.Valančiaus gimnazijos gimnazistė Gabrielė J.…. Šiandien, kovo 11 d., ji nominuota pilietiškiausių Telšių rajono gimnazistų apdovanojimuose, o juk pilietiškumas atsiranda iš nuoširdaus noro gyventi geresnėje visuomenėje. Šį gėrį ji skleidžia ir mūsų gimnazijoje: aktyviai dalyvauja renginiuose, pati pasiūlo įvairių idėjų, padeda organizuoti ir t.t. Mokinė ne tik geba kritiškai ir įvairiapusiškai vertinti šiandienos reiškinius, bet ir gerai supranta savo vaidmenį visuomenės gyvenime, bet turbūt ne taip svarbu, ką gauni, kai pasieki savo tikslus. Daug svarbiau, kuo tampi, siekdamas tikslų. Ačiū, Tau, Gabriele J., džiaugiamės kartu su TAVIMI ir linkime išlikti pilietiška bei tapti dar nuostabesniu žmogumi, siekiant savo gyvenimo tikslų, o svarbiausia, nepamiršk, kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje.

275077551_1244418192751669_7326392334583472198_n