Pusmaratonio bėgimas

Kovo 21 d. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju vienai dienai buvo išskridę į Kopenhagą dalyvauti pusmaratonio bėgime.

Trumpai apie bėgimo naudą žmogaus organizmui:

Bėgimas – labai naudingas žmogaus organizmui, jis padeda sumažinti kraujo spaudimą, pagerina miego kokybę. Nuolatos bėgdami lauko sąlygomis ne vien šiltuoju metų laiku, o ir visus metus, stipriname imuninę sistemą. Bėgdami didiname ištvermę organizme taip aktyvindami hormonų veiklą, padidinamas metabolizmas, kuris padeda sutirpdyti nereikalingus riebalus. Nuolatinis bėgiojimas sureguliuoja insulino kiekį kraujyje, didina antistresinio hormono DHEA kiekį, kuris daro jus labiau atsipalaidavusiais ir laimingesniais.

Mūsų kelionės dienotvarkė buvo tokia:

– anksti ryte skrydis Kaunas – Kopenhaga
– 23 km bėgimas iš oro uosto iki sostinės simbolio undinėlės ir atgal
– popiet skrydis Kopenhaga – Kaunas

Kelionė buvo pilna kuo geriausių įspūdžių, patirtas pirmasis skrydis lėktuvu, patobulintos anglų kalbos žinios, bendravimo įgūdžiai ir žinoma asmeninis fizinis pasiruošimas. Pusmaratonio bėgime dalyvavo mokiniai: Živilė Vėliūtė III kl., Gediminas Gedvilas II kl. ir Gabrielius Viknius 7 kl.

IMG_20190321_075550

IMG_20190321_081639