„Sveikiausi mokine par vėsa rajuona 2019“

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos antrokėliai pavasarį pasitiko su iššūkiu – nusprendė dalyvauti mokinių sveikatos ugdymo konkurse, skirtame Žemaitijos metams paminėti, „Sveikiausi mokine par vėsa rajuona 2019“.  Konkursas, kurio tikslas yra skatinti Telšių rajono mokinių fizinį aktyvumą, formuoti teisingą požiūrį į savo sveikatą, propaguojant sveikos gyvensenos principus, ugdyti pilietiškumą,  truks iki vėlyvo rudens – lapkričio 1 dienos.

Tad nieko nelaukę, paskutinę kovo savaitę, antrokai pakvietė visus pradinukus, priešmokyklinukus bei jų mokytojas 1 pertrauką per dieną praleisti kitaip – sportuojant. Visą savaitę atlikome įvairias užduotis: žaidėme estafetes, šokinėjome, lenktyniavome tarpusavyje.  Penktadienį, per paskutinę pamoką, visi skubėjome į  „Draugystės diskoteką“, kur smagiai pasišokome ir pasimankštinome. Judesio, įspūdžių ir gerų emocijų buvo daug.

1 (11)